У РФ продовжують лякати Україну "нищівним ударом" у разі атаки на Кримський міст

У разі атаки ЗСУ на Кримський міст буде завдано нищівного удару по центрах прийняття рішень у Києві. Про це заявив депутат Держдуми Михайло Шеремет, - повідомляють російські ЗМІ.

"Спроба атакувати українськими націоналістами Кримський міст обернеться нищівним ударом по центрах прийняття рішень у Києві, військовій інфраструктурі та каналах логістики постачання зброї", - заявив він.

За його словами, за подібну провокацію київський режим отримає таку відповідь, що вже "не зможе оговтатися".

Раніше про готовність атакувати Кримський міст говорив радник глави МВС Віктор Андрусів.

Спочатку літа стало відомо, що російські окупанти посилюють протиракетну оборону Кримського мосту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті