В районі Нижнього Новгороду вибухнув автомобіль із письменником-шовіністом Захаром Прилепиним

В околицях російського міста Нижній Новгород стався вибух автомобіля, у якому їхав письменник-шовініст, колишній депутат Держдуми та пропагандист Захар Прилепін. Про це повідомляють російські телеграм-канали.

За даними каналу SHOT, Прилепін їхав до сім'ї на автомобілі Audi Q7. В результаті вибуху загинув його водій, сам Прилепін попередньо вижив.

Канал Mash повідомляє, що стан Прилепіна оцінюється як важкий. До речі, його водій мав українське громадянство.

"На місці вибуху вирва глибиною півтора метри. Уламки розкидало у радіусі 30 метрів. Саморобний вибуховий пристрій знаходився біля заднього сидіння Audi публіциста", - йдеться у повідомленні.

Прилепін неодноразово бував на окупованому Донбасі і навіть стверджував, що командував батальйоном сепаратистів. В одному з інтерв'ю Прилепін відмовився відповідати на запитання, чи вбивав він людей на Донбасі.  

Як повідомлялося раніше, у Мелітополі підірвали "заступника начальника облглавка МВС" Запорізької області

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті