Трамп прокоментував замах на нього під час мітингу у Пенсільванії

Колишній президент США Дональд Трамп поширив коротку заяву після інциденту зі стріляниною на передвиборчому мітингу у селищі Батлер штату Пенсильванія. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.

Як зазначається, Дональд Трамп надіслав листа з коротким посланням після того, як отримав легке поранення внаслідок стрілянини.

"Це послання від Дональда Трампа. Я ніколи не здамся!", – написав він.

Як повідомляється, лист був підписаний його підписом.

Нагадаємо, у США під час виступу Трампа сталася стрілянина

Як повідомлялося, унаслідок стрілянини під час передвиборчого виступу Трампа одна людина загинула, ще двох було важко поранено

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті