У Мелітополі підірвали "заступника начальника облглавка МВС" Запорізької області

Уранці 2 травня після вибуху в Мелітополі до лікарні потрапив колаборант - "заступник начальника" так званого "ГУМВС Запорізької області". Про це повідомляє окупаційна влада і так звані "воєнкори".

"У Мелітополі скоєно замах на заступника начальника обласного ГУМВС Запорізької області. Бомбу було закладено біля воріт його будинку. Наразі його госпіталізовано", - заявив так званий "військкор" Юрій Котенок.

Наразі невідомо, в якому стані перебуває цей колаборант.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок вибуху в Мелітополі помер поліцейський-колаборант Міщенко.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті