У Польщі вважають, що українці можуть швидко навчитися працювати з Patriot

Українські військовослужбовці здатні дуже швидко навчитися використовувати систему протиракетної оборони Patriot, наразі все залежить від рішення Німеччини. Про це заявив заступник голови Міністерства національної оборони Польщі Войцех Скуркевич, повідомляє PAP.

"Українці здатні навчитися користуватися "Патріотами" за дуже короткий час. Справа двох місяців. М'яч зараз на боці Німеччини, чекаємо на хід з їхнього боку", – заявив Скуркевич.

Він наголосив, що для Польщі зараз найголовніше – зміцнення східного флангу НАТО.

Заступник голови польського Міноборони додав, що для Польщі важливо, щоб захист повітряного простору НАТО здійснювався і з української сторони.

Наприкінці листопада Німеччина запропонувала Польщі ЗРК Patriot, а Варшава сказала – "краще дайте їх Україні", і Берлін відповів, що для цього потрібне рішення союзників щодо Альянсу і що їх це заскочило зненацька. Генсек НАТО заявив, що для цього рішення союзників не потрібне: це вирішувати Берліну.

Як повідомлялося раніше, НАТО не буде проти передачі Німеччиною Україні ЗРК Patriot.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті