У Польщі вважають, що українці можуть швидко навчитися працювати з Patriot

Українські військовослужбовці здатні дуже швидко навчитися використовувати систему протиракетної оборони Patriot, наразі все залежить від рішення Німеччини. Про це заявив заступник голови Міністерства національної оборони Польщі Войцех Скуркевич, повідомляє PAP.

"Українці здатні навчитися користуватися "Патріотами" за дуже короткий час. Справа двох місяців. М'яч зараз на боці Німеччини, чекаємо на хід з їхнього боку", – заявив Скуркевич.

Він наголосив, що для Польщі зараз найголовніше – зміцнення східного флангу НАТО.

Заступник голови польського Міноборони додав, що для Польщі важливо, щоб захист повітряного простору НАТО здійснювався і з української сторони.

Наприкінці листопада Німеччина запропонувала Польщі ЗРК Patriot, а Варшава сказала – "краще дайте їх Україні", і Берлін відповів, що для цього потрібне рішення союзників щодо Альянсу і що їх це заскочило зненацька. Генсек НАТО заявив, що для цього рішення союзників не потрібне: це вирішувати Берліну.

Як повідомлялося раніше, НАТО не буде проти передачі Німеччиною Україні ЗРК Patriot.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті