В ОП закликали "завдавати конкретних ударів" по виробництву дронів в Ірані

Визнання Ірану поставок росії дронів нібито до початку повномасштабної війни в Україні виглядає безглуздим. Санкцій та ембарго буде недостатньо, аби покарати Тегеран. Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова радника голови Офісу президента Михайла Подоляка 5 листопада.

Як відзначив Подоляк, Україна доведе до кінця відносини з Іраном й в майбутньому буде більш правильно будувати відносини з подібними країнами.

"Трошки дивно виглядає це визнання передачі росії дронів. Тобто вони передали перед війною більше тисячі дронів, які почали використовувати лише після того, як росіяни програли практично війну на полі бою. Тобто замість того, щоб знищувати нашу критичну інфраструктуру, вони 8 місяців лежали на складах?", - заявив радник голови Офісу президента.

Водночас Подоляк відзначив дивним й той факт, що попри потужні санкції, які були накладені проти Ірану десятиліттями, країна продовжує робити зброю ліпшу за, наприклад, російську.

За словами радника голови Офісу президента, враховую чи те, що Тегеран продовжує виробляти зброю, вбивати власних громадян, які протестують проти тоталітарного режиму, фінансувати озброєння для Росії, необхідно діяти більш жорстко.

"Мені здається, що необхідно не просто санкції, або ж ембарго вводити, мені здається, що можна було б наносити конкретні удари по виробництву дронів та балістичних ракет тощо. Не може така держава безкарно це робити далі", - відзначив Подоляк.

Нагадаємо, раніше спікер глави МЗС Олег Ніколенко заявив, що Україна вживатиме "максимально жорстких заходів", щоб виключити використання РФ іранських дронів.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті