В ОП закликали "завдавати конкретних ударів" по виробництву дронів в Ірані

Визнання Ірану поставок росії дронів нібито до початку повномасштабної війни в Україні виглядає безглуздим. Санкцій та ембарго буде недостатньо, аби покарати Тегеран. Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова радника голови Офісу президента Михайла Подоляка 5 листопада.

Як відзначив Подоляк, Україна доведе до кінця відносини з Іраном й в майбутньому буде більш правильно будувати відносини з подібними країнами.

"Трошки дивно виглядає це визнання передачі росії дронів. Тобто вони передали перед війною більше тисячі дронів, які почали використовувати лише після того, як росіяни програли практично війну на полі бою. Тобто замість того, щоб знищувати нашу критичну інфраструктуру, вони 8 місяців лежали на складах?", - заявив радник голови Офісу президента.

Водночас Подоляк відзначив дивним й той факт, що попри потужні санкції, які були накладені проти Ірану десятиліттями, країна продовжує робити зброю ліпшу за, наприклад, російську.

За словами радника голови Офісу президента, враховую чи те, що Тегеран продовжує виробляти зброю, вбивати власних громадян, які протестують проти тоталітарного режиму, фінансувати озброєння для Росії, необхідно діяти більш жорстко.

"Мені здається, що необхідно не просто санкції, або ж ембарго вводити, мені здається, що можна було б наносити конкретні удари по виробництву дронів та балістичних ракет тощо. Не може така держава безкарно це робити далі", - відзначив Подоляк.

Нагадаємо, раніше спікер глави МЗС Олег Ніколенко заявив, що Україна вживатиме "максимально жорстких заходів", щоб виключити використання РФ іранських дронів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті