В окупованому Мелітополі під час дитячих змагань стався потужний вибух

В окупованому Мелітополі 17 лютого під час дитячих змагань в спорткомплексі № 3 стався потужний вибух. Про це у Телеграм повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Окупанти не тільки безперестанку завдають авіаційних ударів по підконтрольній території України, вони ще й самі створюють «надзвичайні ситуації» на ТОТ. Мешканці повідомляють, що сьогодні, під час проведення спортивних змагань в мелітопольському спортивному комплексі № 3, було чутно потужний вибух, який незабаром почав супроводжуватись терміновою евакуацією дітей з будівлі. На місце приїхали  швидкі та "милиция". Приміщення звісно оточене, вікна вилетіли", - повідомив Федоров.

"Окупанти використовують будь-які методи, навіть цинічні. Сьогодні їх мішенню стали діти... Закликаю мелітопольців та всіх жителів ТОТ бути максимально обережними! Ворог підступний!", - зазначив начальник ОВА.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті