В окупованому Мелітополі для трудових мігрантів із Середньої Азії відкрився "Центр тестування іноземних громадян"

В окупованому Мелітополі відкрився "Центр тестування іноземних громадян". Сюжет про це показали по місцевому телебаченню.

Повідомляють, що іноземці в цьому Центрі складатимуть комплексний іспит на знання російської мови, історії та законів РФ. За умови успішного складання іспиту іноземним громадянам видаватимуть "сертифікати". 

Цей "документ" дасть змогу легалізувати перебування іноземців на окупованих територіях, отримати "посвідку на проживання" та "право" на роботу в непідконтрольній частині Запорізької області.

"Центр тестування іноземних громадян" функціонуватиме на базі "Мелітопольського державного університету". 

Як повідомлялося раніше, російські окупанти як дешеву робочу силу завозять на анексовані території України громадян республік Середньої Азії.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті