Російські окупанти розстріляли у Мелітополі місцевого мешканця, а тіло залишили на вулиці - Федоров

Російські окупанти розстріляли посеред вулиці у Мелітополі місцевого мешканця. Тіло загиблого залишили посеред дороги. Про це повідомляє очільник Запорізької ОВА Іван Федоров 5 березня.

"В Мелітополі розстріляли чоловіка і кинули тіло на вулиці - вбивство скоїли раніше судимі найманці з ерефії", — пише Федоров.

Також він повідомив про ще один злочин росіян - "трьох мешканців Мелітопольщини силовики викрали і склепали проти них безглузде звинувачення в бажанні отруїти гауляйтера балицького... супом в їдальні".

Крім того, за інформацією глави ОВА, мешканця Енергодара засудили за розміщення в соцмережах вірша власного авторства, який нібито "ображав честь і гідність" росіян.

"Честі й гідності в ерефії давно не лишилось, на відміну від хворої фантазії, з якою росіяни намагаються знищити українців на захоплених територіях. Проте це їм точно не вдасться",  — написав Федоров.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті