Окупанти проводять обшуки в Мелітополі, шукають українські книжки та тих, хто співпрацює із ЗСУ

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області росіяни проводять обшуки: вилучають книжки українських письменників та шукають тих, хто ймовірно співпрацює із Силами оборони. Про це повідомив у Телеграм очыльник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Зокрема очільник Запорізької ОВА зазначив, що після "виборів" президента окупанти продовжили роботу з мобілізації на тимчасово окупованих територіях України.

"Росія продовжує працювати над мобілізацією чоловіків на ТОТ. Спочатку всіх, хто вимушений отримувати ворожий аусвайс, змусили йти до "воєнкомату". Тепер звіряють дані та планують подворові обходи для формування резерву на передову", - написав він. 

Також за його словами, окупанти  збільшили кількість обладнання для прослуховування приватних розмов місцевих.

"Ведеться прослуховування на вулицях, на зупинках, у закладах, ведеться прослуховування телефонних дзвінків в автоматичному режимі та за ключовими словами", - зазначив Федоров.

Як повідомлялося, за майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько 100 тисяч чужинців з росії. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті