За майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько 100 тисяч чужинців з росії – Федоров

Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що населення тимчасово окупованого Мелітополя стало більшим, ніж було до повномасштабного вторгнення й окупації. Це сталося тому, що окупанти викорінюють українців: тисячами завозять “гастролерів” з Росії та змінюють генофонд нації. Про це він повідомив у Телеграм.

До 24.02.2022 в Мелітополі проживало 150 тисяч людей. Протягом півроку після окупації з міста на підконтрольну Україні територію та за кордон виїхало більше половини корінних мешканців.

“Проте за майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько ста тисяч гастролерів, військових, гастарбайтерів та інших чужинців з рфії”, – повідомив Федоров.

Він зауважив, що мелітопольці не визнають окупантів і чекають на повернення України.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті