За майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько 100 тисяч чужинців з росії – Федоров

Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що населення тимчасово окупованого Мелітополя стало більшим, ніж було до повномасштабного вторгнення й окупації. Це сталося тому, що окупанти викорінюють українців: тисячами завозять “гастролерів” з Росії та змінюють генофонд нації. Про це він повідомив у Телеграм.

До 24.02.2022 в Мелітополі проживало 150 тисяч людей. Протягом півроку після окупації з міста на підконтрольну Україні територію та за кордон виїхало більше половини корінних мешканців.

“Проте за майже два роки окупанти завезли до Мелітополя близько ста тисяч гастролерів, військових, гастарбайтерів та інших чужинців з рфії”, – повідомив Федоров.

Він зауважив, що мелітопольці не визнають окупантів і чекають на повернення України.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті