"Скріпне очищення": з Москви виперли понад 2 тисячі мігрантів

У Росії співробітники столичної поліції за 4 місяці 2024 року притягнули до відповідальності понад 10 тис. іноземних громадян і видворили з країни понад 2 тис. мігрантів. Про це 14 червня пишуть росЗМІ з посиланням на ГУ МВС РФ у Москві.

"За порушення міграційного законодавства РФ до адміністративної відповідальності за 4 місяці 2024 року притягнуто понад 10 тисяч іноземних громадян, із них більше ніж 8 тисяч - за порушення режиму перебування, понад 2 тисячі - за незаконне здійснення трудової діяльності", - ідеться в повідомленні.

За рішенням судових органів за межі Росії видворено понад 2 тис. іноземних громадян, 350 осіб поміщено в московський Центр тимчасового утримання іноземних громадян.

"За порушення порядку залучення до трудової діяльності іноземних громадян у РФ складено понад 2 тисячі адміністративних матеріалів, за результатами розгляду яких накладено штрафних санкцій майже на 100 мільйонів рублів. Органами дізнання порушено 990 кримінальних справ за організацію незаконної міграції", - сказали в поліції.

Загалом за вказаний період поліцейськими перевірено близько 6 тис. столичних об'єктів: житлові приміщення в готелях, гуртожитках і хостелах, промислові підприємства, будівельні об'єкти та житловий сектор.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті