В окупованому Маріуполі "офіційно" відкрилося відділення "Русской общины". Джефф Монсон підтримав чорносотенців

В окупованому Маріуполі відбулося "офіційне" відкриття відділення "Русской Общины". Про це йдеться в Телеграм-каналі філії організації. 

Керівник місцевих чорносотенців Денис Сєчкін нагадав, що почалося формування бойового крила маріупольської "Русской общины". "Найближчим часом буде проведено формування добровільно-народної дружини", - сказав він.

Судячи з фотографій, які він опублікував у повідомленні про "офіційне" відкриття, "Русскую общину" активно підтримує американський боєць змішаних єдиноборств Джефф Монсон, який активно підтримує агресивну політику російського диктатора Путіна.

Як повідомлялося раніше, "Русская община" позиціонує себе як всеросійська організація чорносотенного спрямування. Вона, за заявами її ідеологів, створена з метою "відродити істинний дух російського народу, російську традицію, культуру і віру", "об'єднання російських людей для всіх видів допомоги один одному", "просувати росіян в органах влади і силових структурах", "захищати слабких від агресії кримінальних елементів". Ще до офіційного відкриття "Русская община Мариуполя" оголосила про набір до силового блоку організації - "русских дружин", які захищатимуть "русский народ" від "приїжджих".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті