В окупованому Маріуполі "офіційно" відкрилося відділення "Русской общины". Джефф Монсон підтримав чорносотенців

В окупованому Маріуполі відбулося "офіційне" відкриття відділення "Русской Общины". Про це йдеться в Телеграм-каналі філії організації. 

Керівник місцевих чорносотенців Денис Сєчкін нагадав, що почалося формування бойового крила маріупольської "Русской общины". "Найближчим часом буде проведено формування добровільно-народної дружини", - сказав він.

Судячи з фотографій, які він опублікував у повідомленні про "офіційне" відкриття, "Русскую общину" активно підтримує американський боєць змішаних єдиноборств Джефф Монсон, який активно підтримує агресивну політику російського диктатора Путіна.

Як повідомлялося раніше, "Русская община" позиціонує себе як всеросійська організація чорносотенного спрямування. Вона, за заявами її ідеологів, створена з метою "відродити істинний дух російського народу, російську традицію, культуру і віру", "об'єднання російських людей для всіх видів допомоги один одному", "просувати росіян в органах влади і силових структурах", "захищати слабких від агресії кримінальних елементів". Ще до офіційного відкриття "Русская община Мариуполя" оголосила про набір до силового блоку організації - "русских дружин", які захищатимуть "русский народ" від "приїжджих".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті