Чорносотенна "Русская община Мариуполь" оголосила про своє "офіційне відкриття"

Офіційне відкриття так званої "Русской общины Мариуполь" заплановано на середу, 29 листопада. Про це йдеться в Телеграм-каналі організації.

На відкриття запрошуються "всі кому не байдужа доля русского народу в місті Маріуполь". 

"Русская община" позиціонує себе як всеросійська організація чорносотенного спрямування. Вона, за заявами її ідеологів, створена з метою "відродити істинний дух русского народу, русскую традицію, культуру і віру", "єднання русских людей для всіх видів допомоги один одному", "просувати русских в органах влади і силових структурах", "захищати слабких від агресії кримінальних елементів".

Як повідомлялося раніше, ще до офіційного відкриття "Русская община Мариуполь" оголосила про набір до силового блоку організації - "русских дружин", які захищатимуть "русский народ" від "приїжджих".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті