В окупованому Донецьку знову скінчилася вода - за новим графіком її обіцяють подавати раз на два дні

Жителям окупованого Донецька повідомили про нові проблеми з подачею питної води - її подаватимуть кілька годин раз на два дні. Інформацію про новий графік оприлюднило місцеве підприємство "Вода Донбасу".

"У зв'язку зі зниженням температури повітря збільшилася витрата води в котельнях і внутрішньобудинкових системах опалення.  Щоб заповнити нестачу теплоносія, необхідно скорегувати подачу води на житлові будинки", - йдеться в ній. "Підприємство просить населення з розумінням поставитися до тимчасової проблеми, що виникла, і дбайливо використовувати водний ресурс", - укотре окупаційна влада закликає місцевих жителів потерпіти кращих часів. 

Як повідомлялося раніше, проблеми із забезпеченням населення питною водою почалися відразу після початку повномасштабної агресії РФ проти України. Російська влада спробувала розв'язати її за допомогою дороговартісного водоводу, який мав постачати воду з Дону. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті