В окупованому Донецьку знову скінчилася вода - за новим графіком її обіцяють подавати раз на два дні

Жителям окупованого Донецька повідомили про нові проблеми з подачею питної води - її подаватимуть кілька годин раз на два дні. Інформацію про новий графік оприлюднило місцеве підприємство "Вода Донбасу".

"У зв'язку зі зниженням температури повітря збільшилася витрата води в котельнях і внутрішньобудинкових системах опалення.  Щоб заповнити нестачу теплоносія, необхідно скорегувати подачу води на житлові будинки", - йдеться в ній. "Підприємство просить населення з розумінням поставитися до тимчасової проблеми, що виникла, і дбайливо використовувати водний ресурс", - укотре окупаційна влада закликає місцевих жителів потерпіти кращих часів. 

Як повідомлялося раніше, проблеми із забезпеченням населення питною водою почалися відразу після початку повномасштабної агресії РФ проти України. Російська влада спробувала розв'язати її за допомогою дороговартісного водоводу, який мав постачати воду з Дону. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті