В окупованому Донецьку потужний "приліт" у Ленінському районі – зруйнований колишній кінотеатр «Сталь»

Окупанти повідомляють про "прильоти" ракет із РСЗВ до Ленінського району Донецька сьогодні ввечері, 8 лютого. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж і повідомляє називає себе "главою адміністрації" міста Олексій Кулемзін.

За повідомленням очевидців, у Ленінському районі внаслідок обстрілу є руйнування та обрив проводів по вул.Ткаченка.

"За уточненою інформацією, у Ленінському районі по вул. І.Ткаченка (біля металургійного технікуму) значні руйнування зазнав будівлі колишнього кінотеатру "Сталь"", - написав Кулемзін.

Інформації про постраждалих поки немає.

Він додав, що, за додатковою інформацією, під час вчорашнього обстрілу смт Олександрівка внаслідок прямого влучення знищено будинок та господарські будівлі по вул. Шевченка.

Додамо, що перевірити інформацію в умовах війни неможливо, але нагадаємо, шо у лютому 2022 року саме бойовики "ДНР" за підтримки російської армії поставили ціль вийти на кордони української Донецької області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті