В окупованому Донецьку магазини не послухалися Пушиліна: курячі яйця продають у 1,5 раза дорожче, ніж він наказав

В окупованому Донецьку магазини саботують наказ ватажка про ручне регулювання стелі цін на соціально значущі продукти харчування. Це випливає з повідомлення "мера" окупованого Донецька Олексія Кулемзіна в Телеграм. 

Очільник окупаційної адміністрації розповів, що черговий моніторинг цін засвідчив, що "в магазинах крокової доступності не був представлений повний асортимент соціально значущих товарів".

Крім того, заявив "мер", "зафіксовано випадки завищення цін на цю продукцію". 

Наприклад, перевіряльники з'ясували, що "ціна на яйце куряче С1 склала 125-130 рублів, що перевищує рекомендовану вартість на 52%".

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Денис Пушилін розпорядився в ручному режимі встановити стелю цін на соціальні продукти харчування.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті