В окупованому Донецьку магазини не послухалися Пушиліна: курячі яйця продають у 1,5 раза дорожче, ніж він наказав

В окупованому Донецьку магазини саботують наказ ватажка про ручне регулювання стелі цін на соціально значущі продукти харчування. Це випливає з повідомлення "мера" окупованого Донецька Олексія Кулемзіна в Телеграм. 

Очільник окупаційної адміністрації розповів, що черговий моніторинг цін засвідчив, що "в магазинах крокової доступності не був представлений повний асортимент соціально значущих товарів".

Крім того, заявив "мер", "зафіксовано випадки завищення цін на цю продукцію". 

Наприклад, перевіряльники з'ясували, що "ціна на яйце куряче С1 склала 125-130 рублів, що перевищує рекомендовану вартість на 52%".

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Денис Пушилін розпорядився в ручному режимі встановити стелю цін на соціальні продукти харчування.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті