В окупованій Макіївці горіла "Обжора" - постраждали "вогнеборці ДНР"

У окупованій Макіївці сьогодні, 7 квітня, сталася пожежа в супермаркеті "Обжора". Під час гасіння постраждали троє так званих "МНСників". Про це повідомили у телеграм-каналах окупантів.

Зазначається, що пожеже почалася на другому поверсі, де розташований магазин одягу.

"Співробітників евакуювали, на місці працювали МНС. За словами очевидців, одного рятувальника винесли непритомним. Частину вулиці Леніна перекрито. Під час гасіння пожежі в макіївській "Обжорі" постраждало троє МНСників. Їх біло госпіталізовано", - пишуть у пабліках.

"У всіх рятувальників отруєння чадним газом, двоє - у стані середньої тяжкості. Ніхто зі співробітників макіївської "Обжори" не постраждав під час пожежі. На момент події вони ще не прийшли на роботу. Про це розповіла адміністратор магазину", - також пишуть пропагандисти.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті