В окупованій Макіївці горіла "Обжора" - постраждали "вогнеборці ДНР"

У окупованій Макіївці сьогодні, 7 квітня, сталася пожежа в супермаркеті "Обжора". Під час гасіння постраждали троє так званих "МНСників". Про це повідомили у телеграм-каналах окупантів.

Зазначається, що пожеже почалася на другому поверсі, де розташований магазин одягу.

"Співробітників евакуювали, на місці працювали МНС. За словами очевидців, одного рятувальника винесли непритомним. Частину вулиці Леніна перекрито. Під час гасіння пожежі в макіївській "Обжорі" постраждало троє МНСників. Їх біло госпіталізовано", - пишуть у пабліках.

"У всіх рятувальників отруєння чадним газом, двоє - у стані середньої тяжкості. Ніхто зі співробітників макіївської "Обжори" не постраждав під час пожежі. На момент події вони ще не прийшли на роботу. Про це розповіла адміністратор магазину", - також пишуть пропагандисти.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті