В окупованій Макіївці горіла "Обжора" - постраждали "вогнеборці ДНР"

У окупованій Макіївці сьогодні, 7 квітня, сталася пожежа в супермаркеті "Обжора". Під час гасіння постраждали троє так званих "МНСників". Про це повідомили у телеграм-каналах окупантів.

Зазначається, що пожеже почалася на другому поверсі, де розташований магазин одягу.

"Співробітників евакуювали, на місці працювали МНС. За словами очевидців, одного рятувальника винесли непритомним. Частину вулиці Леніна перекрито. Під час гасіння пожежі в макіївській "Обжорі" постраждало троє МНСників. Їх біло госпіталізовано", - пишуть у пабліках.

"У всіх рятувальників отруєння чадним газом, двоє - у стані середньої тяжкості. Ніхто зі співробітників макіївської "Обжори" не постраждав під час пожежі. На момент події вони ще не прийшли на роботу. Про це розповіла адміністратор магазину", - також пишуть пропагандисти.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті