В окупованій Кадіївці пролунали вибухи на вагонобудівному заводі

В окупованій Кадіївці (раніше - Стаханові), що на Луганщині, у вівторок, 28 лютого, пролунали вибухи на вагонобудівному заводі. Про це повідомляють представники окупаційної "адміністрації".

За даними окупаційних ресурсів, "прильоти" у місті сталися вранці. Було пошкоджено вагонобудівний завод,  жертв серед мирного населення не має.

Як повідомляють місцеві жителі, територію заводу окупанти використовували як складські приміщення.

"Про те, що на такому заводі у окупантів не було військових об'єктів, напевно, не повірять навіть найупертіші колаборанти", - додали адміністратори "Старобільських новин".

Користувачі однієї з місцевих Telegram груп стверджують, що територію заводу рашисти використовували як склад боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що по військових об'єктах рашистів на Луганщині була завдана низка ракетних ударів.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті