У Одесі відкриється виставка українських художників "Живопис довжиною в життя"

Виставка робіт одеських митців із приватної колекції Віталія Безсмертного (оператора Одеського державного телебачення) "Живопис довжиною в життя" відкриється 22 жовтня у Одесі. Про це повідомляють організатори заходу.

У ретроспективі виставки - твори майстрів південноукраїнської школи живопису, шістдесятники, нон-конформісти, імпресіоністи 1950-2010 років. Загалом буде представлено 70 картин, серед яких можна буде побачити творчість відомих майстрів Л. Межерицького, К. Констанді, В. Коровенко, А. Стіліануді, Н.Лози та багато інших творів відомих українських художників.

«Виставка та її назва визначає сенс життя однієї людини – мого батька. Він був захоплений мистецтвом й художниками і знав особисто кожного! Кожну картину він приймав як пологи. У СРСР, коли художники, які не малювали вождів, були в опалі, мій тато підтримував їх та годував. Ті, хто малював вождів, мали можливість на персональні виставки і були багатшими. Останні дарували йому картини, а він популяризував мистецтво із блакитних екранів телевізорів», - зазначив Олексій Безсмертний.

Виставка відкриється 22 жовтня у ТЦ "Сади перемоги" і триватиме до 22 грудня.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті