В образі Бульби, на коні і з оселедцем: луганські колаборанти просять грошей на пам'ятник "заслуженому діячеві мистецтв РФ" Голубовичу

Колаборанти від культури з окупованого Луганська зібралися поставити пам'ятний знак своєму "ідейному натхненнику" - колись народному артистові УРСР Михайлу Голубовичу, який прийняв від путіна звання "заслуженого діяча мистецтв РФ". Про це повідомила "художній керівник театру імені Голубовича", "народна артистка України і ЛНР" Наталія Коваль, пишуть окупаційні ЗМІ 22 квітня.

"Робота зі створення пам'ятного знака народному артисту УРСР і ЛНР, заслуженому діячеві мистецтв Росії Михайлу Голубовичу в самому розпалі", - сказано в повідомленні.

При цьому окупаційна влада створення "пам'ятного знака" не фінансує. У повідомленні підкреслюється, що "артисти театру його імені" просять небайдужих відгукнутися і надати посильну фінансову допомогу, щоб завершити роботу над "монументом".

ЗМІ також публікує фото макета пам'ятного знака: Голубович зображений в образі Тараса Бульби, роль якого він виконував до 2014 року на сцені театру в Луганську - українською мовою, пожинаючи лаври народного артиста УРСР. Голову "Тараса Бульби" на пам'ятному знаку прикрашає оселедець - луганчани пам'ятають, що в період, коли йшла відповідна вистава, Голубович ходив містом із відповідною зачіскою.

Той факт, що зрадника зобразили в образі українського героя, колаботантка Коваль пояснила таким чином: "Композиція зображує Михайла Васильовича на коні в образі Тараса Бульби, адже він шалено любив коней. Усе це - у динаміці. Пам'ятний знак символізуватиме, що Михайло Голубович на коні, він попереду і веде нас уперед. Навіть якщо його немає з нами".

Коваль уточнила, що "проєкт у фінансовому плані дуже дорогий і енерговитратний". 

"Звичайно, ми розуміємо, що не впораємося самостійно і оголосили збір коштів, щоб кожен житель Республіки міг внести свою лепту - хто скільки зможе", - сказала також колаборантка.

При цьому про фінансування з боку окупаційної "влади", зокрема від "регіону-шефа міста Москви", який періодично фінансує в Луганську встановлення лавочок у "зонах відпочинку", - жодного слова.

Раніше повідомлялося, що путін присвоїв звання "Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації" Михайлу Голубовичу 17 серпня 2023 року.

Пізніше повідомлялося, що луганський актор-зрадник Голубович прожив у званні "заслуженого діяча мистецтв РФ" менше ніж два місяці.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті