Луганський актор-зрадник Голубович прожив у званні "заслуженого діяча мистецтв РФ" менше двох місяців

Пішов із життя відомий український актор із Луганська Михайло Голубович, який, маючи звання народного артиста УРСР, отримав від путіна звання "заслуженого діяча мистецтв РФ" у серпні поточного року. Про смерть Голубовича повідомили окупаційні ЗМІ 9 жовтня.

"Після важкої хвороби пішов із життя заслужений діяч мистецтв РФ, народний артист ЛНР, художній керівник Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній Михайло Голубович", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що путін присвоїв звання "Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації" художньому керівнику "Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній" Михайлу Голубовичу 17 серпня 2023 року.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті