Луганський актор-зрадник Голубович прожив у званні "заслуженого діяча мистецтв РФ" менше двох місяців

Пішов із життя відомий український актор із Луганська Михайло Голубович, який, маючи звання народного артиста УРСР, отримав від путіна звання "заслуженого діяча мистецтв РФ" у серпні поточного року. Про смерть Голубовича повідомили окупаційні ЗМІ 9 жовтня.

"Після важкої хвороби пішов із життя заслужений діяч мистецтв РФ, народний артист ЛНР, художній керівник Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній Михайло Голубович", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що путін присвоїв звання "Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації" художньому керівнику "Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній" Михайлу Голубовичу 17 серпня 2023 року.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті