Народний артист УРСР з Луганська Михайло Голубович прийняв звання "заслуженного деятеля искусств РФ" від путіна

Президент РФ володимир путін присвоїв звання "Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації" художньому керівнику "Луганського академічного українського музично-драматичного театру на Оборонній" Михайлу Голубовичу. Про це з посиланням на відповідний указ повідомляє Телеграм-канал "Донбас. Важно".

Михайло Голубович з 1967 року служить у Луганському академічному українському музичному драматичному театрі. За свою кар'єру зіграв понад 75 ролей у кіно, ставши актором і режисером зі світовим ім'ям. Запам'ятався глядачам за своїми роботами у фільмах "Червона хуртовина", "Кортик", "Як загартовувалася сталь", "Дума про Ковпака", "Юрчині світанки".

З 2014 року працює директором у так званому "Луганському українському драматичному театрі", нагороджений відзнаками та званнями терористичного угрупування "ЛНР".

"У кінці 90-х я навчалась у Луганську, а пізніше певний час працювала в обласному центрі й ходила на вистави за участю Голубовича, – каже джерело "ОстроВа", переселенка з Луганщини. – У нього була ідеальна українська мова, він втілював на сцені й у кіно ідеальні українські чоловічі типажі. У 2014 році дізналась, що практично весь колектив театру виїхав у Сєвєродонецьк і продовжив служити українському мистецтву, а саме Голубович залишився обслуговувати окупантів. Це страшно".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті