У Маріуполі третій день поспіль не працюють котельні через відсутність дизелю - Андрющенко

У тимчасово окупованому Маруіполі вже три дні поспіль не працюють мобільні котельні. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

За його інформацією, це сталося через відсутність дизельного пального.

"В Маріуполі третій день поспіль не працюють мобільні котельні через виідсутність дизельного пального.  Весь Кальміуській район - без тепла.  Коли ми казали, що намагання вирішити питання мобільними котельними протягом всієї зими - маячня саме через проблеми з дизельним пальним, окупанти гоняли “антифейкі” в наш бік. Тепер через очікувану проблему (не для окупантів мабуть), декілька десятків тисяч цивільних людей в шоці без глобальної надії на тепло", - написав чиновник.

Крім того, за даними Андрющенка, у місті замерзли каналізація та водопостачання. 

Як повідомлялося раніше, окупанти в Маріуполі отримали наказ пришвидшити знесення житлових будинків. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті