У Маріуполі окупанти зводять військові укріплення неподалік анонсованого "будівництва мікрорайону"

У тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники активно проводять фортифікаційні роботи в напрямку населеного пункту Мангуш. Про це повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко 15 серпня.

"Маріуполь. Разом з житловим кварталом Міноборони Росії в напряму Мангушу почало активну розбудову фортифікаційних споруд", - написав Андрющенко.

При цьому радник мера зазначив, що військові укріплення зводять неподалік місця, де окупаційна влада пообіцяла побудувати мікрорайон.

"Як ми й казали, спираючись на наші джерела, укріплення будують за 300-400 метрів від паркану "нового мікрорайону". Ця територія забудови відсутня на всіх розрекламованих планах "відновлення Маріуполя", проте є вживу. Живий щит - типова тактика окупантів", - повідомив Андрющенко.

Радник мера наголосив, що в анонсованому окупантами "мікрорайоні" немає жодного укриття для цивільних.

"Маріупольці, зверніть увагу, хто буде заселятись в нові будинки. Жодного підвалу або бомбосховища в пішому доступі. Проте розтрощений Маріуполь у вікні з одного боку, захисні споруди російської армії через посадку - з іншого. Спірне сусідство", - підсумував Андрющенко.

Як повідомлялось раніше, в окупованих Мелітополі та Маріуполі сталися сильні вибухи.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті