В "ЛНР" катують дівчат за зв'язки з українськими військовими – ЗМІ

На окупованих територіях Луганської області рашисти викрадають і катують дівчат за зв’язки з українськими військовослужбовцями. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання "Телегазета" на своїй сторінці у Facebook "Старобільські новини".

"Одну мою знайому тримали два з половиною місяці в Луганську в СБУ, – цитує видання старобільчанку, яка звернулась до редакції на умовах анонімності. – Через день одягали на голову мішок та били і вимагали зізнатися, яким чином вона пов'язана з ЗСУ. Мене також забирали, але на 8 годин, я прощалася з життям поки була там".

Уточнюється, що окупанти викрадали й катували дівчат через те, що вони спілкувались з військовими ЗСУ, які дислокувались на Старобільщині.

Підкреслюється, що під час допитів, окрім фізичного насилля, окупанти застосовували залякування – погрожували зброєю та в'язницею.

Уточнюється також, що наразі дівчина, яка розповіла це журналістам, перебуває в безпеці, її родина змогла виїхати з окупації.

Раніше повідомлялось, що викраденій начальниці відділу кадрів Старобільської митниці окупанти погрожують позбавленням волі на 20 років.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті