В "ЛНР" окупанти почали вчити колаборантів "державній справі"

На тимчасово окупованій території Луганської області завезені російські "викладачі" почали "навчання" для колаборантів. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 26 вересня.

"Колаборантів навчають "державній справі". Всього зібрали 65 працівників окупаційних адміністрацій регіону. Навчання проводить звезені гастролери з рф, а саме працівники російської академії народного господарства та державної служби", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центру, завдяки місцевому підпіллю встановлено особи всіх 65 «студентів» та «викладачів», а також відоме їх місце навчання — захоплений Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Як повідомлялось раніше, у Рубіжному на Луганщині комунальники відмовились працювати на окупантів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті