У Рубіжному на Луганщині комунальники відмовились працювати на окупантів

У тимчасово окупованому Рубіжному на Луганщині працівники водоканалу оголосили протест окупаційній владі, відмовившись від виконання своїх обов’язків, бо рік відпрацювали без заробітної плати. Про це повідомив у Телеграм голова Луганської ОВА Артем Лисогор 24 вересня. 

"Зазначене питання не рушило з місця ані під час псевдореферендуму у 2022 році, ані тепер – по завершенні так званих «перших виборів». Обіцянки не спрацювали. Ситуація, що склалася, влаштовує у «республіці» усіх, крім комунальників та їхніх сімей", - написав Лисогор. 

Як повідомлялося, окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне на Луганщині потерпають від нашестя мишей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті