Кішки на вагу золота: окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне потерпають від нашестя гризунів

Окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне на Луганщині потерпають від нашестя мишей, з посиланням на місцевих мешканців повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 13 вересня.

"Чоловік, який регулярно їздить до Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, пише що в "трикутнику" дуже багато мишей. На його думку, це пов'язане з тим, що в окуповані міста завозять багато російської гуманітарки (в основному це гречка, пшенична крупа та рис)", – пише "Триубн. Схід".

Зазначається, що тут слова місцевих різняться, тому що одні говорять, що гуманітарної допомоги вдосталь, а інші майже не бачать продуктових наборів. Можливо це залежить від місця проживання містян (віддаленість від пунктів роздачі гуманітарної допомоги).

Автор повідомлення підкреслюється, що в окупованих містах наразі дуже ціняться кішки, особливо дорослі – їх намагаються тримати як місцеві мешканці у квартирах, так і російські окупанти у своїх бліндажах.

Ранеше повідомлялось, що в мережі з’явились свіжі фото з окупованого Рубіжного: "Мин нет", "Живут люди" й "Россию нельзя отменить" на тлі руїн.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті