Кішки на вагу золота: окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне потерпають від нашестя гризунів

Окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне на Луганщині потерпають від нашестя мишей, з посиланням на місцевих мешканців повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 13 вересня.

"Чоловік, який регулярно їздить до Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, пише що в "трикутнику" дуже багато мишей. На його думку, це пов'язане з тим, що в окуповані міста завозять багато російської гуманітарки (в основному це гречка, пшенична крупа та рис)", – пише "Триубн. Схід".

Зазначається, що тут слова місцевих різняться, тому що одні говорять, що гуманітарної допомоги вдосталь, а інші майже не бачать продуктових наборів. Можливо це залежить від місця проживання містян (віддаленість від пунктів роздачі гуманітарної допомоги).

Автор повідомлення підкреслюється, що в окупованих містах наразі дуже ціняться кішки, особливо дорослі – їх намагаються тримати як місцеві мешканці у квартирах, так і російські окупанти у своїх бліндажах.

Ранеше повідомлялось, що в мережі з’явились свіжі фото з окупованого Рубіжного: "Мин нет", "Живут люди" й "Россию нельзя отменить" на тлі руїн.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті