Кішки на вагу золота: окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне потерпають від нашестя гризунів

Окуповані Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне на Луганщині потерпають від нашестя мишей, з посиланням на місцевих мешканців повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 13 вересня.

"Чоловік, який регулярно їздить до Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, пише що в "трикутнику" дуже багато мишей. На його думку, це пов'язане з тим, що в окуповані міста завозять багато російської гуманітарки (в основному це гречка, пшенична крупа та рис)", – пише "Триубн. Схід".

Зазначається, що тут слова місцевих різняться, тому що одні говорять, що гуманітарної допомоги вдосталь, а інші майже не бачать продуктових наборів. Можливо це залежить від місця проживання містян (віддаленість від пунктів роздачі гуманітарної допомоги).

Автор повідомлення підкреслюється, що в окупованих містах наразі дуже ціняться кішки, особливо дорослі – їх намагаються тримати як місцеві мешканці у квартирах, так і російські окупанти у своїх бліндажах.

Ранеше повідомлялось, що в мережі з’явились свіжі фото з окупованого Рубіжного: "Мин нет", "Живут люди" й "Россию нельзя отменить" на тлі руїн.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті