В "ЛНР" окупанти почали вчити колаборантів "державній справі"

На тимчасово окупованій території Луганської області завезені російські "викладачі" почали "навчання" для колаборантів. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 26 вересня.

"Колаборантів навчають "державній справі". Всього зібрали 65 працівників окупаційних адміністрацій регіону. Навчання проводить звезені гастролери з рф, а саме працівники російської академії народного господарства та державної служби", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центру, завдяки місцевому підпіллю встановлено особи всіх 65 «студентів» та «викладачів», а також відоме їх місце навчання — захоплений Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Як повідомлялось раніше, у Рубіжному на Луганщині комунальники відмовились працювати на окупантів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті