В Києві відкрилася безплатна виставка "(Не)помітні історії" про українців-переселенців

У Києві відкрилася безплатна виставка "(Не)помітні історії" про внутрішньо переміщених українців. Про це повідомив Телеграм-канал "Київ city" 11 грудня. 

"Через фотопроєкт можна дізнатися історії 9 людей, які пережили полон, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях. Відвідувачі виставки переглянуть світлини найцінніших речей, які герої проєкту забрали з собою під час евакуації: ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою герой пройшов полон у Херсоні тощо", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що виставка працює безплатно у Центрі допомоги врятованим за адресою вул. Райдужна, 6А. Графік роботи центру: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 17:00.

Раніше повідомлялось, що у Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського 22 листопада відкрилась виставка живопису маріупольців "Місто Марії: Сила та Творчість".

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті