"Місто Марії: Сила та Творчість": живопис маріупольців покажуть у Вінниці

У Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського 22 листопада відкрилась виставка живопису маріупольців «Місто Марії: Сила та Творчість». Про це у Фейсбуці повідомляє Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського і Укрінформ.

«В експозиції представлено 51 роботу різних авторів з центру «ЯМаріуполь. Вінниця». Учасники виставки, не дивлячись на різний вік і рівень майстерності, відобразили власне бачення дійсності та пережитого», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники виставки – це вимушені переселенці з Маріуполя, які пережили страшні події, що напряму відобразились у їхній творчості. Відтак, в експозиції представлені як патріотичні твори, так і звичайні пейзажі, натюрморти та абстрактні картини, в яких автори перенесли на полотно свої враження.

Виставкові роботи експонуються у залі Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського. Побачити їх можна до 3 грудня.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті