В Києві відкрилася безплатна виставка "(Не)помітні історії" про українців-переселенців

У Києві відкрилася безплатна виставка "(Не)помітні історії" про внутрішньо переміщених українців. Про це повідомив Телеграм-канал "Київ city" 11 грудня. 

"Через фотопроєкт можна дізнатися історії 9 людей, які пережили полон, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях. Відвідувачі виставки переглянуть світлини найцінніших речей, які герої проєкту забрали з собою під час евакуації: ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою герой пройшов полон у Херсоні тощо", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що виставка працює безплатно у Центрі допомоги врятованим за адресою вул. Райдужна, 6А. Графік роботи центру: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 17:00.

Раніше повідомлялось, що у Вінницькому літературно-меморіальному музеї Михайла Коцюбинського 22 листопада відкрилась виставка живопису маріупольців "Місто Марії: Сила та Творчість".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті