У Києві маріупольський театр показав виставу "Обличчя кольору війна" (ФОТО)

Вистава "Обличчя кольору війна" маріупольського театру "Conception"пройшла 29 липня у київському Театрі на Подолі, - повідомляє кореспондент "ОстроВа".

Це документальна вистава, заснована на реальних історіях акторів маріупольського театру "Conception" про виживання в окупованому Маріуполі.

Герої - це люди різні за характером, темпераментом і віком. Кожен з них по своєму переживає і рефлексує на ті страшні події, що відбувалися у їхньому рідному місті. На сцені декорацїї підвалу, у якому вони намагаються вижити і допомогти один одному. Біль, відчай і страх є у кожному з них, але незламність і віра у життя тримає їх у найважчі часи.

"Важливо, щоб трагічні події Маріуполя залишалися не лише у нашій пам’яті та серці, але й були розказані усьому світу. Ця вистава є таким свідченням. Вона замальовує ті жахи, що пережили маріупольці. У ній актори не грають ролі, а проживають події. Адже, на жаль, це не вигадана історія. Саме мистецтво допоможе зберегти пам'ять для того, щоб ті трагічні події ніколи не були забуті", - зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, який був на київському показі вистави.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті