Актор Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Денис Пономаренко став Заслуженим артистом України

Почесне звання Заслуженого артиста України присвоєно актору Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Денису Пономаренку. Про це повідомила Луганська ОВА у Телеграм 6 квітня.

"За творчі досягнення та особистий внесок у роботу Луганського театру та театральну діяльність, актору Денису Пономаренку було присвоєне Почесне звання "Заслуженого артиста України". Артем Лисогор урочисто вручив державну відзнаку та привітав артиста", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр має професійний колектив, роботу якого відзначають не лише в Україні, а й у Європі. Театр був створений у роки Другої світової війни і має складну та багату історію. Колектив вже вдруге розпочинає роботу "з нуля" - спочатку у 2014 році, після окупації Луганська, а тепер з 2022 року - після того, як будівлю театру у Сєвєродонецьку вщент зруйнували росіяни. Зараз колектив працює на базі Сумського національного театру ім. Щепкіна. Попри всі негаразди, вдалося зберегти колектив, а тому театр продовжує плідну роботу. Від початку повномасштабного вторгнення відіграли вже чимало вистав, поставили прем’єри, гастролюють в Україні та закордоном.

"У цей складний час необхідно залишати місце для театру та культури. Адже, врешті решт, саме її і хочуть знищити росіяни. Нас вбивають не заради територій, нас знищують як націю. Колектив нашого театру вже не раз відчув це на собі. За останнє десятиліття ми мали змогу переконатися в тому, що театр починається зовсім не з вішака, як люблять говорити, цитуючи російського класика. Театр – починається з людей. Я вдячний кожному, за те, що залишаєтеся вірними своєму театру та своєму глядачу", - зазначив Лисогор. 

Повідомляється, що колектив Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відзначено подяками Сумської облдержаміністрації та Сумської обласної ради. 

5 квітня творчий колектив презентував глядачам комедію "Хаос", прем’єра якої відбулася до Міжнародного дня театру. У центрі сюжету три сучасні жінки, які намагаються розібратися у своєму житті. Завдяки легкій іронії, кумедним життєвим ситуаціям, яскравій режисурі та блискучій грі акторів - вистава не залишила байдужим жодного глядача. На виставу завітали голова Сумської облдержадміністрації - начальник військової адміністрації - Володимир Артюх, a також представники Сумської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та обласної ради. 

Раніше повідомлялось, що театри Києва вшанували пам’ять жертв авіаудару ВС РФ по драматичному театру у Маріуполі.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті