У кремлі роздратовані допомогою Азербайджану Україні

Передача Азербайджаном Україні трансформаторів і генераторів «як гуманітарну допомогу» викликає "здивування" у росії. Про це заявило джерело в МЗС РФ, - повідомляє агентство "Анадолу" із посиланням на росЗМІ.

«Подібний крок з боку Баку викликає подив. У рамках спеціальної військової операції ЗС Російської Федерації знищують критичну інфраструктуру України, яка використовується київським режимом для військових потреб. Азербайджанські поставки, які навряд чи принципово змінять ситуацію, не тягнуть на гуманітарну допомогу», - заявило джерело у МЗС РФ.

Джерело також звернуло увагу на думку деяких азербайджанських оглядачів, які вказали, що поставлене обладнання затребуване в самій республіці з урахуванням необхідності постконфліктного відновлення карабахських територій та соціально-економічних викликів, що ростуть.

Чи була реакція МЗС Азербайджану на роздратований коментар кремля, не повідомляється.

У повідомленні нагадується, що прес-служба МЗС Азербайджану 10 грудня повідомила, що у відповідь на звернення української сторони, «з метою відновлення у цій ситуації стійкого постачання електроенергією постраждалих територій азербайджанська сторона направила українському народу гуманітарну допомогу, що складається з основного електрообладнання».

За даними МЗС, гуманітарний вантаж включає 45 силових трансформаторів та 50 генераторів. Як зазначили в азербайджанському міністерстві, загальна вартість вантажу становить понад 1,4 млн. манатів (понад 800 тис. доларів).

За даними МЗС республіки, через кризу в Україні Азербайджан надав цій країні гуманітарну допомогу на загальну суму близько 30 млн манатів (понад 17,5 млн доларів).

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті