У Херсонській області виявили могилу з шістьма чоловіками, страченими російськими військовими (ФОТО)

У селі Правдине на Херсонщині вчора ексгумували останки шести чоловіків, ймовірно, страчених російськими військовими. Про це повідомляє New York Times 29 листопада.

Журналіст видання, який був присутній під час вилучення тіл, зазначає, що у трьох руки були пов'язані мотузкою, а двоє мали кульові отвори в задній частині черепа.

Загиблі працювали охоронцями у сільськогосподарській компанії та жили в одному будинку. Як стверджував у розмові з журналістами місцевий житель, один із охоронців на ім'я Влад зав'язав стосунки з дівчиною, яка зазнавала насильства з боку вітчима. Селяни припускають, що вітчим дівчини співпрацював з окупаційною владою і навів наклеп на Влада та його колег, передавши російським військовим, що охоронці «шпигують» за ними.

Вранці в середині квітня будинок, у якому знаходилися чоловіки, підірвали, розповів New York Times Анатолій Сікоза, який живе по сусідству. Він побачив під уламками тіла шести з семи охоронців, що жили там, і дівчини, з якою спілкувався Влад. Чоловік стверджує, що у кількох убитих руки були пов'язані за спиною, а очі зав'язані. Дівчина, за його словами, виглядала так, наче її задушили.

Чоловік каже, що російські солдати довго не дозволяли йому поховати мертвих, хоча їхні тіла вже почали гризти собаки. Дозвіл він отримав лише через півтора місяці. Сікоза поховав шістьох охоронців, тіло сьомого він не зміг знайти. Дівчину її сім'я поховала окремо.

Нагадаємо, минулого тижня Генпрокуратура України повідомляла, що на території звільненої Херсонської області було знайдено дев'ять тортур і 432 тіла мирних жителів.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті