Співробітники Херсонського музею ідентифікували 100 картин, викрадених росіянами під час окупації

Співробітники Херсонського художнього музею імені Олексія Шовкуненка ідентифікували 100 картин, викрадених росіянами під час окупації міста. Про це повідомляє Телеграм-канал "Крымский ветер".

Зазначається, що 99 із числа викрадених картин знаходяться в анексованому Криму. 

Вказується, що ці картини були впізнані завдяки сюжету одного з російських телеканалів, знятому в сімферопольському Центральному музеї Тавриди у вересні 2023 року.

З останніх робіт фахівцям вдалося ідентифікувати картини художників Івана Шульги "Рибалки на березі моря", Єфрема Звєрькова "Похмурий день" і Венери Такаяєвої "Дочка Гюзель", - ідеться в повідомленні.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті