У Німеччині розслідують підпал гуртожитку для українських біженців

У муніципалітеті Грос-Штремкендорф у Німеччині поліція розслідує підпал гуртожитку для українських біженців. Про це 20 жовтня повідомляє Spiegel.

Журналісти повідомляють, що поліцейські як основна версія розглядає саме підпал. Зазначається, що будинок гуртожитку вигорів практично повністю і збереглися лише зовнішні стіни.

На щастя, усі 14 розміщених у гуртожитку людей не постраждали, оскільки встигли вчасно залишити приміщення. При цьому в день інциденту поліцейські вже приїжджали до цього гуртожитку – тоді невідомі намалювали свастику на табличці з назвою готелю.

"Спираючись у тому числі на свій багаторічний досвід роботи пожежникам, я зараз припускаю, що пожежа була влаштована навмисно", - повідомив голова адміністрації округу Тіно Шоман.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що статус захисту для українських біженців у ЄС продовжать.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті