У Євросоюзі домовилися виключити російський газ із спільних контрактів на закупівлі

Країни Євросоюзу домовилися виключити російський газ із контрактів на спільні закупівлі. Про це йдеться у заяві Єврокомісії.

"Нові правила створять можливості для країн - учасниць ЄС та їхніх енергетичних компаній купувати газ спільно на глобальних ринках", - наголошується у ньому.

Члени ЄС у 2023 році планують закупити близько 13,5 млрд. кубометрів газу, що становить близько 15% від обсягу газосховищ держав-членів ЄС.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті