В екопарк у Харкові повернувся пелікан – четвертий із 56 птахів, які вижили

У Харкові в екопарк Фельдмана повернувся пелікан – четвертий із 56 птахів, які вижили. Про це повідомляється на сторінці у Facebook "Фельдман Екопарк" 22 березня.

"Кошмар війни залишиться з нами назавжди. Але є в усьому цьому жаху моменти, які запалюють тебе зсередини, даючи неймовірне відчуття дива. Від ворожих ударів в Екопарку загинули практично всі красені-пелікани. Із 56 птахів нам вдалося врятувати лише трьох. Але днями до нас повернувся наш четвертий вцілілий пелікан, який вижив, – сказано в повідомленні. – Йому вдалося врятуватися, він прибився до людей далеко від дому. І люди в Лебединській громаді його прихистили. Годували, доглядали за ним, а тепер знайшли нас і передали птаха. Наш відважний пелікан повернувся додому. Його дивовижний порятунок – гімн людській доброті та небайдужості, волі до життя всього живого".

Уточнюється, що за порятунок птаха співробітники екопарку дякують Лебединській громаді Харківської області.

Раніше повідомлялося, що поліцейські в Києві врятували тримісячне цуценя, якого господиня била, напувала горілкою і морила голодом.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті