У прифронтовому Покровську врятували трьох совенят

Рятувальники прифронтового Покровська на Донеччині допомогли трьом совеням повернутись до рідного гнізда. Про це повідомила ДСНС Донеччини у facebook.

"У м. Покровськ пташенята сови випали з гнізда, розташованого на тополі на висоті 12 метрів. Усвідомлюючи небезпеку, що загрожувала пташенятам, небайдужі мешканці негайно звернулися до Служби порятунку", - сказано в повідомленні.

Рятувальники, прибувши на виклик, за допомогою висувної драбини обережно підняли маленьких пернатих на дерево та помістили їх до гнізда.

Раніше повідомлялось, що поліцейські передали в зоопарк двох косуль, підібраних у прифронтовому Куп'янському районі. Одна тварина поранена.

Раніше також повідомлялось, що на Чернігівщині зі смертельної пастки врятували лося.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті